O mnie

Wszystko przez moją starszą siostrę. ; )

To ona zaraziła mnie chęcią do pielęgnacji urody, do nowinek kosmetycznych, do sposobów na upiększanie ciała i na podkreślanie jego urody. Już więc od najmłodszych lat lubiłam wypróbowywać nowe preparaty, choć wtedy było to naprawdę bardzo proste – takich nowości było niewiele.

Od najmłodszych lat również próbowałam sama tworzyć mikstury, które miały zrewolucjonizować przemysł kosmetyczny, a mnie przenieść w świat pełen przepychu i luksusu (powiedzcie, że też tak miałyście, błagam).

Moja skóra i włosy były poligonem doświadczalnym, na którym z zapamiętaniem testowałam maski i maseczki z dziewczęcych czasopism. I choć tylko niektóre z nich okazały się skuteczne, to lata prób i błędów nie poszły na marne.

Na pierwszy rzut oka potrafię stwierdzić, czy dany szampon poplącze mi włosy, czy nie. Czy dany krem do twarzy wywoła u mnie uczulenie, czy nie. Czy dana kredka do oczu będzie się mazać po powiece, czy stworzę nią równą, piękną kreskę. Czy dany krem do rąk rzeczywiście nawilży mi dłonie, czy też tylko wsiąknie, a ja będę zmuszona wziąć ostatecznie swój niezastąpiony balsam do ciała, który nadaje się (prawie) do wszystkiego.

To moja siostra (znów ona!) namówiła mnie do tego, bym stworzyła stronę, na której będę się dzielić swoim doświadczeniem i sposobami na pielęgnację ciała. Nie, żebym się jakoś długo wzbraniała – też o tym wcześniej myślałam. ; )

Blog o kosmetykach
Blog o kosmetykach

Tak oto powstało miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo porad kosmetycznych i pielęgnacyjnych, a także informacje na temat kosmetyków i akcesoriów dla kobiet. Mam nadzieję, że okażą się przydatne.

Zapraszamy też na nasze profile społecznościowe. Znajdziesz nas na YouTube.

Jakby co, to piszcie. 😉
Olga Molin